Kapat

Ay Merkez

Tarih: 25.05.2007

Ay Merkez, Türkiye’nin ilk Inlet&Outlet alışveriş merkezi olan aymerkez E-5 karayolu üzerinde Büyükçekmece’de hizmet vermektedir.


FriendFeed ile Paylaş
Büyükçekmece
Tel: (212) 836 30 30
Açılış Saati 10:00
Kapanış Saati 22:00
http://www.aymerkez.net/

Tü rkiye’nin ilk Inlet&Outlet alışveriş merkezi olan aymerkez E-5 karayolu üzerinde Büyükçekmece’de hizmet vermektedir. 2002 Ağustos ayında açılan Aymerkez Büyükçekmece de 24.000 m2 kapalı alanıyla, 228 çalışan personeliyle, 35.000 ana ürün grubunu , müşterilerinin beğenisine sunmaktadı r.

Aymerkez, alışveriş merkezi olmasına karşın butik tarzı servis anlayışı ve müşteri sorunlarına yüksek duyarlılıkla çözüm getirme prensibiyle ön plana çıkan bir anlayışa sahiptir.

Sezon ürünlerinin yanı sıra sezon dışı ürünlerinde aynı anda sunulması çok geniş bir gelir aralığına hizmet verilmesini sağlamaktadır. Ürün yelpazesinde Tü rkiye’nin ve dünyanın 70’ten fazla ünlü markasının sunumu gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’de fabrika satış mağazaları nda büyük oranda taksitlendirme imkanı sunulmamakta, sunulan mağazalarda ise 2 yada 3 taksitlendirme yapılmaktadır. Bu tür satışların nakit ihtiyacını gidermeye dönük olarak yapılması taksit sayısının düşük tutulmasına neden olmaktadır. aymerkez bu açıdan Inlet&Outlet konseptinde 6 taksit avantajını sunan tek alışveriş merkezi özelliğini taşımaktadır.

Aymerkez, t? ?m bu özellikleriyle Türkiye ‘de yeni yeni uygulanmaya başlanan Inlet&Outlet konseptinin yerleşmesine, hem öncülük etmek hemde uygulamanın ülke çapı nda, özellikle anadolu’da yeni Aymerkez’ler açılarak yaygınlaştı rılmasını sağlayarak ülke ekonomisine ve tüm gelir gruplarına en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

2000 araçlık bir otoparkı mevcut.
Ayrıca tüm kredi kartları geçmektedir.


Aymerkez İletişim ve Ulaşım Bilgileri
E-5 Karayolu üzeri No:69 Mimarsinan / Büyükçekmece - İstanbul

Etiketler:
Bu Haber Toplam 6475 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya