Kapat

Antalya Naciye-Havva Manavuşak İlköğretim Okulu yönetimi, yardımlarından dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye plaket verdi-ANTALYA

Tarih: 10.06.2011

Antalya Naciye-Havva Manavuşak İlköğretim Okulu Yönetimi, Yardımlarından Dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye Plaket Verdi-ANTALYA, 11 yıl önce mezun olduğu okulunun geleneksel yıl sonu kermes etkinliğine katılan Tütüncü, yiyeceklerin ve hediyelik eşyaların sergilendiği stantları gezdi, veliler ve öğrencilerle sohbet etti. Aileler de okullarına olan ilgisinden ve desteklerinden dolay


FriendFeed ile Paylaş
Antalya Naciye-Havva Manavuşak İlköğretim Okulu yönetimi, yardımlarından dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye plaket verdi.
11 yıl önce mezun olduğu okulunun geleneksel yıl sonu kermes etkinliğine katılan Tütüncü, yiyeceklerin ve hediyelik eşyaların sergilendiği stantları gezdi, veliler ve öğrencilerle sohbet etti. Aileler de okullarına olan ilgisinden ve desteklerinden dolayı Tütüncü'ye teşekkürlerini iletti.
1990 yılında Naciye-Havva Manavuşak İlköğretim Okulu'ndan mezun olduğunu hatırlatan Tütüncü, kermese katılarak güzel bir nostalji yaşadığını söyledi. Okul, öğretmen, idareci ve öğrencilerle olan gönül bağını devam ettirdiğine değinen Tütüncü, El birliği, gönül birliği ile okulumuzu çok daha güzel günlere taşıyacağız. Okula her geldiğim zaman okulumuzun eğitim kalitesinin yükseldiğini görmek de beni mutlu ediyor. Bu başarıyı gerçekleştiren idareci, öğretmen, öğrenci ve velileri kutluyorum. diye konuştu.Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 1464 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya