Kapat

Aksaray'da bir kargo şirketine bırakılan koliden erkek cesedi çıktı. Kargo şirketi sahibinin koliden gelen kokudan şüphelenmesi üzerine durumu polise haber verdi-İSTANBUL

Tarih: 08.06.2011

Aksaray'da Bir Kargo şirketine Bırakılan Koliden Erkek Cesedi çıktı. Kargo şirketi Sahibinin Koliden Gelen Kokudan şüphelenmesi üzerine Durumu Polise Haber Verdi-İSTANBUL, Kargo şirketi sahibinin koliden gelen kokudan şüphelenmesi üzerine durumu polise haber verdi. Polis ekiplerinin yaptığı incelemede kolide 30-35 yaşlarında bir erkek cesedinin battaniyeye sarıldığı ortaya çıktı Polisin incelemelerini tamamlamasının ardınd


FriendFeed ile Paylaş
Aksaray'da bir kargo şirketine bırakılan koliden erkek cesedi çıktı. Kargo şirketi sahibinin koliden gelen kokudan şüphelenmesi üzerine durumu polise haber verdi. Polis ekiplerinin yaptığı incelemede kolide 30-35 yaşlarında bir erkek cesedinin battaniyeye sarıldığı ortaya çıktı. Polisin incelemelerini tamamlamasının ardından ceset detaylı inceleme için Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Edinilen bilgiye göre Aksaray Küçük Langa Caddesi'ndeki Avrupa Pazar Kargo Garajı'nda faaliyet gösteren bir kargo şirketine saat 15.30 sıralarında el arabasıyla gelen bir kişi, Bakü'ye koli göndereceğini söyledi.
Ödemenin alıcı tarafından yapılacağını söyleyen şahıs kolinin üzerine alıcı iletişim bilgilerini yazdıktan sonra kargo şirketinden ayrıldı. Koliden gelen kokudan şüphelenen kargo şirketi çalışanları koliyi açınca battaniyeye sarılmış cesetle karşılaştı ve durumu polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekiplerinin yaptığı ilk incelemelerin ardından, 30-35 yaşlarında olduğu tahmin edilen kişinin, kafasına sert bir cisimle vurularak öldürülmüş olduğu tespit edildi. Üzerinden herhangi bir kimlik çıkmayan ceset yapılan incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.


Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 1743 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya