Kapat

Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu, Özel İdare Müdürü İlhan Yazar, TCDD Akçay Kampı Müdürü Mehmet Çınar ve diğer yetkililer tarafından karşılanan depremzedeler, tesise yerleştirildi

Tarih: 03.12.2011

Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu, Özel İdare Müdürü İlhan Yazar, TCDD Akçay Kampı Müdürü Mehmet Çınar Ve Diğer Yetkililer Tarafından Karşılanan Depremzedeler, Tesise Yerleştirildi, Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu, Özel İdare Müdürü İlhan Yazar, TCDD Akçay Kampı Müdürü Mehmet Çınar ve diğer yetkililer tarafından karşılanan depremzedeler, tesise yerleştirildi. Üç otobüsle gelen ve çoğunluğu çocuklardan oluşan depremzedeler, sağlık ekipleri tarafından muayene edildi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlileri de okul çağındaki çocukların çevre okullara kaydettirilmesi için gerekli işlemleri yaptı.


FriendFeed ile Paylaş
Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu, Özel İdare Müdürü İlhan Yazar, TCDD Akçay Kampı Müdürü Mehmet Çınar ve diğer yetkililer tarafından karşılanan depremzedeler, tesise yerleştirildi, Geçen günlerde 100 kişilik depremzede grubunun geldiği, Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesindeki TCDD tesisine, 150 Vanlı daha geldi.

Üç otobüsle gelen ve çoğunluğu çocuklardan oluşan depremzedeler, sağlık ekipleri tarafından muayene edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlileri de okul çağındaki çocukların çevre okullara kaydettirilmesi için gerekli işlemleri yaptı. Başkan İnceoğlu, yaptığı açıklamada, Hepimizi derinden sarsan bir felaket yaşadık. Hepinize geçmiş olsun, yakınlarını kaybedenlere başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Kaymakamlığımızın öncülüğünde sizleri rahat bir ortamda misafir edebilmek için gerekli hazırlıklar yapıldı. Burada kalacağınız zaman içinde yanınızda olacağız.  dedi.  
Cihan Haber AjansıEtiketler: ,  dedi, burada kalacaginiz zaman icinde yaninizda olacagiz, kaymakamligimizin onculugunde sizleri rahat bir ortamda misafir edebilmek icin gerekli hazirliklar yapildi, hepinize gecmis olsun, yakinlarini kaybedenlere bassagligi ve sabirlar diliyorum, baskan inceoglu, yaptigi aciklamada, hepimizi derinden sarsan bir felaket yasadik, ilce milli egitim mudurlugu gorevlileri de okul cagindaki cocuklarin cevre okullara kaydettirilmesi icin gerekli islemleri yapti, uc otobusle gelen ve cogunlugu cocuk
Bu Haber Toplam 363 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya