Kapat

Adana'nın Sarıçam ilçesine bağlı Yavuz Sultan Selim Mahallesinde hayırsever Mahmut Öz tarafından yaptırılacak İbrahim Halilullah Camii'nin temeli atıldı-ADANA

Tarih: 19.04.2011

Adana'nın Sarıçam Ilçesine Bağlı Yavuz Sultan Selim Mahallesinde Hayırsever Mahmut Öz Tarafından Yaptırılacak İbrahim Halilullah Camii'nin Temeli Atıldı-ADANA, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci'nin de katıldığı temel atma töreninde konuşan İlçe Müftüsü Murat Demir, mahallenin ihtiyacı olan caminin yapımını üstlenen hayırsever vatandaş Mahmut Öz'e teşekkür etti. Müftü Murat Demir'in duasının ardından camin


FriendFeed ile Paylaş
Adana'nın Sarıçam ilçesine bağlı Yavuz Sultan Selim Mahallesinde hayırsever Mahmut Öz tarafından yaptırılacak İbrahim Halilullah Camii'nin temeli atıldı.
Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci'nin de katıldığı temel atma töreninde konuşan İlçe Müftüsü Murat Demir, mahallenin ihtiyacı olan caminin yapımını üstlenen hayırsever vatandaş Mahmut Öz'e teşekkür etti.
Müftü Murat Demir'in duasının ardından caminin inşası resmen başlatan ilk harç döküldü. 400 metrekare alanda yapılacak İbrahim Halilullah Camii ile imam evi ve Kur'an kursu da yapılacağı belirtildi.
Sarıçam'ın en hızlı gelişen Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde daha önce hiç cami bulunmuyordu. Mahalle sakinleri namaz kılmak için ya Beyceli Mahallesine veya Buruk Mezarlığı Camii'ne gidiyordu.


Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 692 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya