Kapat

Acıbadem Onkoloji Hastanesi

Tarih: 17.06.2008

Acıbadem Onkoloji Hastanesi, İstanbul'da Acı badem Sağlık Grubu Tarafından (IMRT) Teknolojisiyle Donatılmış Onkoloji Merkezi Açıldı.


FriendFeed ile Paylaş
ACIBADEM KOZYATAĞI ONKOLOJİ HASTANESİ TÖRENLE AÇ ILDI
İstanbul'da Acıbadem Sağlık Grubu Tarafından Ameliyata Gerek Kalmadan, Gelişmiş Işınlı Radyoterapi Tedavisiyle Kanseri Yok Eden Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (IMRT) Teknolojisiyle Donatılmış Onkoloji Merkezi Açıldı.

Açılışa , Vali Muammer Güler, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Eski İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Erman Tuncer katıldı.

Vali Güler, tö rende yaptığı konuşmada, Türkiye'de son 5 yıldır sağlığa çok ciddi bir yatırım yapıldığını ve bunun Türk halkı için çok büyük bir şans olduğunu, Acıbadem'in gerçekleştirmiş olduğu bu yatırım, Türkiye ve ö zellikle İstanbul için büyük bir yatırım olduğunu söyleyerek, Mehmet Ali Aydı nlar'a da bu gelişimin öncüsü olması dolayısıyla teşekkür etti.

Güler, "Artık halkımız, özellikle onkoloji hastalarımız çok bilinçli. Tedavide halk, artık nokta atışı arıyor ve bu cihazında tam bir nokta atışı olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

Doç. Dr. Meriç Şengöz de, " IMRT teknolojisi ile tümöre nişan alıp hedefe yönelik ışın veriyor ve normal dokuların hasar görmesini önlüyoruz. Ayrıca kanserin görüld? ?ğü her organla ilgi olarak çok çeşitli uzmanlık dallarında hekimlerin bir araya geldiği tıbbi konserlerde, hasta için en doğru kararı vermeye çalışıyoruz" dedi.


Etiketler:
Bu Haber Toplam 19290 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Yusuf DEMIR
04/12/2010 - 15:23
kanser tedavisi buyuk sorun. cok dikkatli olunmasını tavsiye ederim. ve bitkisel çözümleri mutlaka deneyiniz.. Ehil olarak hazırlanmış bitkisel tedailviler iyi sonuçlar veriyor..bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarımmail adresim aşağıadıdr.yusufahmetdemir@hotmail.com

nejla AKPOLAT
10/10/2010 - 17:53
ben sivastan kanser hastasıyım sskayı kabul ediyormusnuz ek ücret alıyormusnuz size ulaşacıqımz bir randovu sist5eminizx yok tl numaranız yok bn emekli kaerısıyım onları akrşılayama allah aşkına cnp yazınız. :D. (ölüyom yavrum ölüyom) nasıl gelvcm yol parası olmuiş 70 milyion ümüde yptıtırım 50 mil,yon xD. xD cebimide ayzıyım 05435025577 gönderiyorum .d

melek TUNA
13/03/2010 - 21:21
REKLAM AÇILIŞ ÖNEMLİ DEĞİL TEDAVİ İÇİN TELEFON YAZIN

çetin YENER
11/03/2010 - 22:54
hasstane iyide nerde bunun iletişim adresi son sistem hastanenin adresi yok

nedim bozkan BOZKAN
26/10/2009 - 19:49
neden tlf no yok hastanenin anlayamadım bilen varmı?

sevim G�RER
07/10/2009 - 14:19
hastaneniz hayirli olsun ben yurt disindan yaziyorum ,annem kollon kanseri mart 2009da ameliyat oldu baska yerlerede sicrama var,ama annem Türkiyedede muayene olmak istiyor.bize nasil yardimci olabilirsiniz.almanyadan emekli,sigorta isleri nasil oluyor bilgimiz yok,yardimci olursaniz en kisa zamanda Türkiyeye geliriz.

[1]
Toplam Yorum Sayısı: 6

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya