Kapat

Tuzla İçmeler Termal Tesisleri

Tarih: 29.09.2010

Tuzla İçmeler Termal Tesisleri, Evliya Çelebi'nin Tercihi İstanbul'un Tek Termal Kaplıcası


FriendFeed ile Paylaş
İstanbul'un Tek Termal Kaplıcası

Yıllardır şehrin içinde kurulu olmasına rağmen bir türlü keşfedemediğiniz İstanbul Tuzla İçmeler Termal Tesisleri'nde fırsatınız mini bir check up'la başlıyor! EPG sistemi, vücudunuzun belirli noktalarından elektrik direncini ölçerek çeşitli organ ve sistemlerde fonksiyonel bozukluk tespitini ortaya çıkaracak. Alacağınız tavsiyeler üzerine şifa ve mutluluk dağıtan Tuzla Kaplıcaları'nın havuzlarında dinlenecek ve mineralli suların tadını çıkaracaksınız. Son olarak tam 45 dakika boyunca tüm vücudunuza uygulanacak komple masajla rahatlayacak, belki de haftaların yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız! Bu harika günü yalnızca kendinize saklamak istemiyorsanız, eşinize, annenize, babanıza, kısacası tüm sevdiklerinize fırsatı hediye edip, Evliya Çelebi'yi haklı çıkaracak güzellikte bir gün geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Tuzla Kaplıcaları'nın şifalı suları; boyun fıtığından baş ağrısına, depresyondan romatizmaya kadar bir çok rahatsızlıkta etkili oluyor, daha sağlıklı bir yaşam için önemli yol katetmenizi sağlıyor.

Doğal yaşam alanının size tanımış olduğu temiz oksijen kaynağında, sağlık ve mutluluğıu harmanlayan harika bir gün geçirmek istiyorsanız hemen ŞehirFırsatı Çeki'nizi satın alın!


Tuzla İçmeler Termal Tesisleri
Atatürk Caddesi 1
İçmeler İstanbul
http://www.tuzlakaplicalari.comEtiketler:
Bu Haber Toplam 8958 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya